بالشت مناسب

بالش مناسب برای افراد مختلف بویژه برای کسانی که گردن درد و کمردرد دارند.

افراد مختلف نیاز به بالش های مناسب خود دارند که بر اساس عادت و طریقه خوابیدن و همچنین در صورت وجود مشکلات جسمانی هر فرد اعم از گردن درد و کمردر، تعیین می شود.

ولی در تمام بالش ها باید یک سری از استانداردها به صورت مشترک رعایت شود ؛ سایز بالشت ها برای بزرگسالان می بایست ۵۰*۷۰ سانت باشد تا سر و گردن را در امتداد ستون فقرات قرار دهد و همچنین حتما از پارچه های مرغوب برای روکش بالش استفاده شود . چون این محصولات تماس مستقیم بر روی صورت و پوست شما دارند .

بالش مناسب

مشخصات بالش برای عادت های خواب مختلف و مشکلاتی همچون گردن درد و کمر درد:

افرادی که به پهلو می خوابند :

 این بالش ها باید ارتفاع بیشتری داشته باشند که فاصله ی بین شانه و گردن شما را به صورت کامل پوشش دهند و باعث شوند که سر شما بصورت افقی قرار گیرد.و همانطور در ابتدای مقاله اشاره شد باید باعث شود تا سر و ستون فقرات در یک راستا قرار بگیرند.

افرادی که به پشت می خوابند :

 خوابیدن به پشت بهترین روش خوابیدن برای افرادی است که مشکل کمر درد دارند. در این حالت بالش ها نباید خیلی بلند و یا خیلی کوتاه باشند و باید دقیقا سر و ستون فقرات را در یک راستا قرار بدهند.. بالش نامناسب موجب ایجاد تنگی نفس در خواب در این حالت خواهد شد.

افرادی که برروی شکم می خوابند:

خوابیدن بر روی شکم یکی از بددترین نوع عادات خواب می باشد ؛ افرادی که به این صورت میخوابند حتما می بایست از بالش های بسیار نازک و لطیف استفاده کنند.

البته لازم به ذکر است که برخی از پزشکان برای این حالت خوابیدن بدون بالش را تجویز می کنند.

 پارامترهای مهم یک بالش مناسب چیست؟

به غیر از ارتفاع بالش ها که جهت سلامت و بهداشت خواب بسیار مهم هستند مواد داخل بالش ها نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

در هنگام خرید بالش باید بسیار دقت شود که داخل بالش ها از مواد درجه ۱ و بهداشتی پر شده باشد و یا اگراز بالش هایی که حاوی الیاف طبیعی مثل پشم پنبه و … استفاده میکنید حتما در نظر داشته باشید که این محصولات باید کاملا شسته شده و استرلیزه شده باشند که از هرگونه عارضه تنفسی و حساسیت پوستی جلوگیری نمایند.

 قیمت ارزان بالش ها زنگ خطری برای شما عزیزان باید باشد زیرا الیاف درجه ۱ پارچه با کیفیت  بالا و بسته بندی مناسب و بهداشتی نیازمند هزینه کافی می باشد . لذا از خرید بالش از دست فروش و یا فروشگاه های غیر معتبر خودداری نمایید.

 شرکت خانه منسوجات آکو با فراهم آوردن بستر مناسب برای ارائه محصولات خود به صورت حضوری در نمایندگی های سراسر کشور و به صورت مجازی و آنلاین از طریق صفحه اینستاگرام و سایت فروش خود؛ امکان خرید کالای خواب با کیفیت استاندارد را برای شما عزیزان میسر نموده است .  

 برای داشتن یک روز عالی و بی نظیر می بایست خواب خوبی داشته باشید ، لذا حتما به کیفیت خواب خود اهمیت بدهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی